Odwagi!


Koniec roku przynosi ze sobą refleksje. Chcąc złożyć naszym Czytelnikom życzenia noworoczne, chcemy podzielić się pewną złotą myślą. Nie, nie odkryjemy Ameryki. Nie napiszemy niczego, co nie zostało już napisane. Mimo tego uważamy, że to bardzo ważne, by czasem przypominać przyjaciołom o takich oczywistościach…

Zatem, nasi drodzy Czytelnicy: w Nowym Roku życzymy Wam… odwagi! Takiej odwagi, co nie pozwoli Wam zboczyć ze ścieżki, nawet jeśli nogi będą się trzęsły. Takiej, która stanie się przymusem do postawienia pierwszego kroku, choćby z zamkniętymi oczami. Nie rezygnujcie ze swoich planów i marzeń. Realizujcie je (ale prosimy, nigdy po trupach!) i nigdy nie dajcie sobie wmówić, że nie dacie rady.

Skoro możecie o czymś marzyć, możecie to osiągnąć! Nie znamy Was wszystkich, ale wiemy na pewno: w każdym jest potencjał! Bariery tak naprawdę są tylko w Waszych głowach. Postawcie pierwszy krok, choćby nieśmiały… a reszta się wydarzy!

Niech rok 2017 obfituje w odważne decyzje. Niech będzie rokiem sukcesów. Niech się wszystko ułoży. Niech dzieje się nam wszystkim pięknie! Wszystkiego dobrego i szampańskiej zabawy!